X Games Aspen 2017 – Women’s Snowboard Big Air resultater

Hailey Langland landet den første dobbelcorken gjort av en jentte i X Games, og kapret med det gullmedaljen i Snowboard Big Air.

Her er det historiske vinner hoppet:

Finale resultater
RankNameTop 1Top 2Top 3Top 4Best 2
1Hailey Langland49.0017.0015.0011.0066.00
2Anna Gasser38.0026.0010.0010.0064.00
3Julia Marino35.0026.0020.008.0061.00
4Jamie Anderson29.0028.0023.008.0057.00
5Katie Ormerod32.0021.0016.008.0053.00
6Kjersti Østgaard Buaas26.009.009.009.0035.00
7Cheryl Maas26.009.009.008.0035.00
8Klaudia Medlova9.009.00
DEL

INGEN KOMMENTAR

Legg igjen en kommentar