X Games Aspen: Høydepunkter og resultater fra historisk Big Air konkurranse

ASPEN: En helt drøy finale i Snowboard Big Air gikk ned i morgentimene i dag!

Max Parrot var den første som prøvde seg med quad underflip, men gikk i bakken. Like etterpå kom Marcus Kleveland og landet den første kvadruppelen i konkurranse!

Det holdt dessverre ikke helt inn, og han måtte se seg slått av Parrot som også landet sin quad underflip på 2.forsøk, og vant med ett poeng.

Begge supplerte sine quads med svære trippler:

Vi slenger med Ståles beste hopp også:

Final

RankNameTop 1Top 2Top 3Top 4Best 2
1Max Parrot46.0037.0031.0010.0083.00
2Marcus Kleveland45.0037.0025.0011.0082.00
3Mark McMorris39.0034.0026.0012.0073.00
4Sebastien Toutant40.0027.0012.0010.0067.00
5Ståle Sandbech38.0026.0010.009.0064.00
6Kyle Mack33.0031.0023.009.0064.00
7Sven Thorgren34.0029.0022.0017.0063.00
8Yuki Kadono33.009.009.009.0042.00
DEL

INGEN KOMMENTAR

Legg igjen en kommentar